Gyvenimas Bastionų namuose

Išskirtinis projektas Klaipėdos širdyje nepaliks abejingo nei vieno vertinančio aukštą kokybę, puikiai išvystytą infrastruktūrą bei ieškančio balanso tarp miesto privalumų ir gamtos. Bastionų namai transformuoja nenaudojamą senamiesčio vietą į darnias zonas gyventi, dirbti ir džiaugtis išskirtiniu Jono kalnelio ir Danės upės peizažu.

Apžiūrėkite galeriją

Kultūros, gamtos ir miesto sukūryje

Negalite gyventi be gamtos? Kvartale jūsų lauks žaliosios zonos, vos už kelių žingsnių rasite Jono kalnelį, o pro savo balkoną ar terasą galėsite džiaugtis, visai šalia, vingiuojančia Danės upe.

Išnaudokite visas gyvenimo senamiestyje privalumus – kavines ir barus pasieksite greičiau nei per 10 minučių. Kultūriniai ir pagrindiniai miesto renginiai visada vyks pašonėje, tad liks tik išsirinkti kurią senamiesčio vietą aplankyti šiandien.

Bastionų namai, tai vieta, kurioje viena ausimi girdėsite pulsuojančią senamiesčio gyvybę, o kita, raminantį upės čiurlenimą.

Išsirinkite butą

1-4 kambarių butai

Bastionų namuose suprojektuoti skirtingi butai, todėl namus čia išsirinkti galės kiekvienas.
A++ energetinės klasės butai parduodami jau su daline apdaila. Tai pagreitins įsirengimo darbus – interjerą susikurkite tokį, apie kokį svajojote.
Mėgaukitės gyvenimo centre privalumais kasdien.

Vieta mieste

Gluosnių g. 11, Klaipėda

Vieta Google žemėlapyje
Vieta Google žemėlapyje

Sekite projekto eigą

Užsisakykite Bastionų namų naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas.

Sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, kaip aprašyta Privatumo politikoje, su kuria susipažinau. Sutikimą galėsiu visada atšaukti.

© 2023 Bastionų namai. Visos teisės saugomos. Sukurta Go4 Studio